دربــاره سـلامت پایا سـینا

سامانه جامع سلامت علوی در راستای توانمندسازی سلامت محرومین به منظور ایجاد سلامت پایدار فردی و اجتماعی در مناطق هدف بنیاد علوی ایجاد شده‌است. هدف اصلی از ایجاد این سامانه حمایت هدفمند، صحیح و در اسرع وقت از محرومین می‌باشد. خدمات ارائه شده در این سامانه بر اساس عدالت عمومی، رضایت عمومی، جامع بودن و کریمانه بودن شکل گرفته‌است

بنیاد علوی
وابسته به بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی
درخواست حمایت
درباره پایا سینا
طرح توانمندسازی بیماران صعب العلاج و لاعلاج و مادران باردار و کودکان یتیم زیر 18 سال
طرح ارتقای سلامت مادران باردار و شیرده
طرح توانمندسازی گروه های جهادی و خیریه بر مبنای نظام مسائل سلامت کشور
طرح همسو سازی شرکت های دانش بنیان بر مبنای نظام سلامت کشور

آمار و ارقام

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است
+75
گروه جهادی
+120
مادران تحت پوشش
+321
بیماران تحت پوشش
٪85
رضایت خدمت گیرندگان
جدیدترین اخبار
تصویر سرتیتر

توزیع ۴۰ هزار بسته گوشت گرم به محرومان ۵ استان

(خبر تستی) به گزارش روبط عمومی شرکت مادر تخصصی سینا پایا سلامت، حجت الاسلام محمدی سرپرست شرکت در خصوص توزیع گوشت قربانی اظهار داشت: با مشارکت خیران نیک اندیش و همکاری مراکز نیکوکاری در قالب پویش "نذر قربانی" امسال، یک هزار و 469 رأس گوسفند، گاو و شتر جهت قربانی به کمیته امداد اهدا نمودند که از این تعداد یک هزار و 194 راس گوسفند، 265 راس گاو و 10 نفر شتر بوده است.

محمدی با اشاره به اینکه ذبح  و بسته بندی گوشت های قربانی با رعایت تمامی نکات بهداشتی انجام و در اختیار خانواده‌های نیازمند ۵ استان محروم قرار گرفت، افزود: قربانی امسال بیش از 43 هزار و 710 کیلو گوشت قربانی به ارزش 17 میلیارد و 440 میلیون تومان بوده است.

سرپرست شرکت پایا سینا با اشاره به اینکه خیرین نقش موثری در عرصه کمک رسانی به محرومین دارد، گفت: مردم نوع دوست می توانند وجوهات و نذورات خود را از طریق سایت این مجموعه واریز نمایند. (خبر تستی)

یکشنبه 25 تیر 1402

تصویر خبر
معاون بنیاد مستضعفان جزئیاتی از ۷۵۰۰ طرح محرومیت‌‌زدایی این بنیاد به ارزش ۷ هزار میلیارد تومان در سال جاری را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مادرتخصصی سلامت پایا سینا، وحید خاوئی در آیین بهره‌برداری از ۷۵۰۰ طرح محرومیت‌زدایی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی با تبریک ایام دهه فجر انقلاب و حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار کرد: طی سال‌های اخیر برنامه بنیاد مستضعفان در موضوع محرومیت‌‌زدایی همراه با توانمند‌سازی تهیدستان بوده است به طوری که برنامه‌های پیشرفت منطقه‌ای را در ۶۶ منطقه محروم کشور دنبال می‌کنیم و در این برنامه‌ها موضوع تامین مسکن محرومین به عنوان یک اقدام شاخص و فراگیر در سراسر کشور مورد توجه قرار گرفته است. وی با تشریح برخی از اقدامات بنیاد مستضعفان در حوزه مسکن گفت: بنیاد مستضعفان کمک‌های نقدی بلاعوض، مصالح ساختمانی، سیمان و میلگرد رایگان در اختیار مردم نیازمند و همچنین زمین رایگان برای ساخت مسکن در قالب طرح‌های دولتی در اختیار دولت قرار داده است. خاوئی یادآور شد: بنیاد مستضعفان در تأمین حدود ۹ هزار واحد مسکونی در طرح مسکن ملی مشارکت کرد و در اجرای طرح‌های عمرانی ۱۹۰ هزار تن سیمان و ۲۸ هزار تن میلگرد اهدا کرد. معاون بنیاد مستضعفان با بیان اینکه این بنیاد در راستای اشتغال‌زایی در مناطق محروم تسهیلات قرض الحسنه به ارزش ۵۰۰ میلیارد تومان به مردم اعطا کرده است گفت: امروز آیین بهره‌برداری از ۷۵۰۰ طرح محرومیت زدایی بنیاد مستضعفان به ارزش ۷ هزار میلیارد تومان در حال برگزاری است که بیشترین طرح های ما در این حوزه در استان‌های سیستان و بلوچستان و خراسان شمالی و بالاترین هزینه نیز در استان‌های سیستان و بلوچستان و خوزستان صورت گرفته است. به گفته وی،‌ بنیاد مستضعفان همواره در بخش حمایتی مانند آزادسازی زندانیان غیرعمد، تامین البسه برای محرومان و تامین لوازم خانگی، کمک به خانواده‌های پر نوزاد نیز همواره فعالیت دارد و امسال بیش از هزار میلیارد تومان به کمیته امداد امام خمینی(ره) و ۴۰۰ میلیارد تومان به سازمان بهزیستی کشور انواع کمک ها و مساعدت ها را داشته است. خاوئی گفت: بنیاد مستضعفان حدود ۳ میلیون بسته معیشتی به مددجویان کمیته امداد و بهزیستی، زندانیان و خانواده‌های محروم و بی‌بضاعت اهدا کرده است و علاوه بر این برای تامین جهیزیه ۱۸ هزار نوعروس با مشارکت کمیته امداد امام خمینی(ره) پیش قدم شده است. وی با اشاره به بخشی از اقدامات بنیاد مستضعفان در مناطق محروم گفت: بنیاد مستضعفان در بخش ورزش و اوقات فراغت برای احداث، تعمیر و تجهیز ۱۱۰ زمین چمن مصنوعی، محلی و سالن ورزشی به ارزش ۳۳ میلیارد تومان در مناطقه محروم و دور افتاده اقدام کرده است. خاوئی ادامه داد: بنیاد مستضعفان در حوزه بهداشت و درمان نیز برای تعمیر و تجهیز ۶ مرکز درمانی و بیمارستانی با اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیارد تومان، احداث ۴ مرکز سلامت و درمانی در مناطق محروم به ارزش ۸۰۰ میلیارد تومان و تحویل ۳۰ دستگاه آمبولانس به مراکز درمانی مناطق محروم به ارزش ۷۰ میلیارد تومان مشارکت داشته است. علاوه بر این بنیاد در طرح‌های مختلف آبرسانی، آبخیزداری و راه روستایی و مشارکت در لایروبی ۹۰رشته قنات در مناطق محروم به ارزش ۴۸ میلیارد تومان اقدامات لازم را به عمل آورده است. به گفته معاون محرومیت‌زدایی بنیاد مستضعفان، این بنیاد در بخش آموزش نیز در طرح‌های مختلف آموزشی از قبیل احداث ۶۰ کلاس درس در قالب ۱۴ مدرسه به ارزش ۲۰ میلیارد تومان و تعمیر و تجهیز ۲۰۰ کلاس درس در قالب ۷۰ مدرسه با اعتباری بالغ بر ۷ میلیارد تومان اقدام کرده است.

چهارشنبه 10 خرداد 1402

گـزارش تصـویـری

مشاهده همه